Naše zkušenosti s webhostingem

Všechny zdejší doporučované webhostingy, máme osobně vyzkoušené a prozkoušené přes výpadky, intuitivnost administrace až po podporu. Doporučujeme tedy pouze to, o čem jsme přesvědčení. Rádi bychom zde popsali naše zkušenosti s webhostingy Wedos a Savana.

Zkušenosti s hostingem Wedos 

 

U hostingu Wedosu máme několik webových projektů různého ražení. Od běžných prezentací (jako je tato) až po komplikovanější. Můžeme s klidem říci, že jsme neměli jediný problém a to jak s výpadky, tak s přístupem.

Za velkou výhodu vždy u každého hostingu považujeme „chat“ a dostupnost podpory 24/7. Není nic horšího, než čekat celý den, než Vám odpoví na Váš dotaz, který může být velmi důležitý a urgentní.

Administrace: obsahuje všechny informace, jasně napsané (e-mail, FTP, databáze). Máme spoustu zkušeností, že v administracích některých hostingových firem nelze téměř najít přístup na FTP, nebo se jej musíte dopídit. A to jsou administrace s minimem možností nastavení. U wedosu si nastavíte vše. Administrace je jedna z nejlepších u WEDOSU v rámci hostingů.

Ceny: Wedos má spousty akcí ať už na domény nebo webhosting. Pravidelně uvolňuje slevové kupóny na webhostingy s 50% slevou. Ceny s touto slevou jsem nepřekonatelné.

Obnova ze zálohy u levnější varianty: Jediné mínus tohoto hostingu vidíme v zálohách a jejich obnovách. S levnějším tarifem máte zálohování na týdenní bázi. Pokud něco zvrtáte, připravte si nemalou částku za obnovu. Doporučujeme tedy zálohovat nebo pořídit vyšší tarif, kde máte denní zálohy a obnovu zdarma..

Platba služeb : Veškeré dostupné možnosti. Platba bankovní převodem, platba kartou, paypal….. Hosting tak máte okamžitě…

Webhosting Savana

 

Webhosting Savana je jako těsně druhý v pořadí z našeho pohledu a rozhodně jej doporučujeme. Má oproti Wedosu lepší parametry webhostingu, za stejnou cenu, nadruhou stranu jsme tyto parametry nikdy nepotřebovali. Berme to však jako výrazné plus pro SAVANU. Musíme pochválit velmi ochotnou a příjemnou obsluhu u hotline chatu (opět 24/7).

Administrace: oproti WEDOSU méně přehledná a nabízí méně informací a možností oproti konkurenci.  

Ceny: Ceny webhostingu a multihostingu jsou vynikající a jedny z nejlevnějších. Pokud plánujete mít více webů (platí to samozřejmě i pro jeden), Savana s kvalitou služeb můžeme, ba musíme doporučit.

Zálohy: Stejné jako u konkurence. Zálohování je pravidelné, avšak obnova vychází na 726 Kč vč. DPH.